PIknik Integracyjny w ZRT PIknik Integracyjny w ZRT

Dnia 27.06.2015 r. na teranie Warsztatów Terapii Zajęciowej w Iławie odbył się Piknik Rodzinny zorganizowany przez Zespół Rehabilitacyjno-Terapeutyczny. Pogoda jak co roku dopisała piknikowiczom. Główną atrakcją tegorocznego pikniku był pokaz animatorów z Centrum Animacji dla Dzieci z Bratina.

Licznie przybyłych uczestników witał szczudlarz zachęcający do zabawy
i obdarowujący dzieci balonami w najróżniejszych kształtach. Dużą popularnością cieszyły się gigantyczne bańki mydlane, które każdy miał możliwość własnoręcznie zrobić. Uczestnicy chętnie brali udział w grach i konkursach przygotowanych przez profesjonalnych animatorów. Dla młodszych dzieci przygotowany był dmuchany zamek, który przeżywał prawdziwe oblężenie. Poza wymienionymi atrakcjami goście mogli również korzystać z takich niespodzianek jak malowanie twarzy, zabawy z rekwizytami cyrkowymi czy odpoczynek w kąciku relaksu na kolorowych poduchach.

Dla tych którzy zgłodnieli po wyczerpującej zabawie pracownicy i wolontariusze Zespołu przygotowali grilla oraz słodkie przekąski, a w tym ukochaną przez najmłodszych, kolorową watę cukrową.

Cały piknik przebiegł w radosnej i rodzinnej atmosferze.

 

Organizacja pikniku była możliwa dzięki środkom finansowym pochodzącym z Gminy Miejskiej Iława i Gminy Wiejskiej Iława przekazanych w ramach realizacji zadania

pn. „Wsparcie dzieci i młodzieży niepełnosprawnej w dążeniu do samodzielnego funkcjonowania”

 

         

 

      


dodano 2015-07-03

Rozlicz PIT z PITax.pl