Halloween w Zespole Rehabilitacyjno - Terapeutycznym Halloween w Zespole Rehabilitacyjno - Terapeutycznym

Dnia 30 października 2015r. w Zespole Rehabilitacyjno-Terapeutycznym terapia grupowa przebiegła w nietypowej atmosferze. Stało się to za sprawą święta Halloween, które znalazło swoje stałe miejsce w kalendarzu jak i na naszych zajęciach.

Pracownicy z pomocą wolontariuszy przystroili salę, która wyglądała rodem z horroru. Dzieci poprzebierane w upiorne oraz wesołe stroje brały udział w specjalnie przygotowanych z tej okazji zabawach i konkursach. Psikusom nie było końca a cukierki z magicznej torby znikały w zastraszającym tempie. Były również tańce przy znanych i lubianych przebojach. Nie zapomniano także o słodkich przekąskach i napojach, które jak zawsze cieszyły się dużym zainteresowaniem w przerwach miedzy „potwornymi” atrakcjami.

Okazało się, że z odpowiednimi pomysłami i pozytywnym nastawieniem Halloween może być straszliwie dobrą zabawą! Tak było u nas i wszyscy z uśmiechem na buzi wracali do swoich domów.

 

Organizacja zabawy była możliwa dzięki środkom finansowym pochodzącym z Gminy Miejskiej Iława i Gminy Wiejskiej Iława przekazanych w ramach realizacji zadania

 

pn. „Wsparcie dzieci i młodzieży niepełnosprawnej w dążeniu do samodzielnego funkcjonowania” oraz z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
w ramach projektu pn. „Kompleksowa rehabilitacja niepełnosprawnych dzieci
i młodzieży oraz osób dorosłych w Zespole Rehabilitacyjno – Terapeutycznym 
w Iławie”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

           


dodano 2015-11-09

Rozlicz PIT z PITax.pl