Wigilia w ZR-T Wigilia w ZR-T

Dnia 18 grudnia 2015 roku odbyło się kolejne spotkanie wigilijne dla podopiecznych Zespołu Rehabilitacyjno-Terapeutycznego, którzy przybyli na tę okazję ze swoimi najbliższymi.

Uroczystość rozpoczęła się krótkim powitaniem gości oraz przedstawieniem jasełkowym przygotowanym przez pracowników zespołu, które przeplatało się wspólnym śpiewaniem kolęd. Tym razem historia narodzin Jezusa została przedstawiona w formie teatru kukiełkowego. W tej świątecznej atmosferze obejrzeliśmy prezentację zdjęć
z całorocznych zajęć oraz imprez okolicznościowych. Dzięki temu mogliśmy przypomnieć sobie wspólnie spędzone chwile.

Po części oficjalnej Kierownik ZR-T podziękował za mijający rok, złożył wszystkim życzenia świąteczno-noworoczne oraz zaprosił na słodki poczęstunek.

Spotkanie minęło w miłej świątecznej atmosferze. Było też okazją do integracji, wspólnych rozmów i podzielenia się doświadczeniami z życia codziennego. Mamy nadzieję, że Nowy Rok 2016 będzie równie udany, czego sobie nawzajem życzyliśmy.

 

Organizacja spotkania dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej podopiecznych PSOUU Koło w Iławie, możliwa była dzięki realizacji projektu pn. „Kompleksowa rehabilitacja niepełnosprawnych dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych w Zespole Rehabilitacyjno – Terapeutycznym w Iławie” dofinansowanego z środków PFRON oraz projektu pn. „Kompleksowa pomoc dla rodzin dotkniętych niepełnosprawnością dziecka” dofinansowanego z środków Urzędu Wojewódzkiego.

  

 

 

 

 

 


dodano 2016-01-04

Rozlicz PIT z PITax.pl