Przekaż 1% na rzecz PSONI Koło w Iławie Przekaż 1% na rzecz PSONI Koło w Iławie

Napewno co niektóre pilne i sympatyczne Panie Kadrowe wręczyły Wam już PIT-y :)

Teraz to Wy decydujecie, co z nim dalej zrobicie, a my możemy i chcemy Wam podpowiedzieć, na co sensownie przekazac swój 1% :)

W tamtym roku akcja 1% podatku była u nas podyktowana potrzebą akcji "Zbieramy na busa". Jak wszystkim wiadomo, cel osiągnęliśmy, ale nie lubimy spoczywać na laurach :)

W tym roku więc zachęcamy do oddawania swojego 1% na doposażenie budynku przy ul. Jasielskiej, w którym będzie funkcjonowało dumnie brzmiące "Centrum Rehabilitacji", zapewiające rehabilitacje najmłodszym, czyli dzieciakom do 3 lat. Bardzo ważny cel, a każda przekazana złotówka i okazane wsparcie jest na wagę złota:).

Wszystko po to, aby stworzyć miejsce z prawdziwego zdarzenia, gdzie maluchy i ich rodzice będą mieli zapewnione profesjonalne i specjalistyczne wsparcie. 

Tak więc - zachęcamy do oddawania 1% na PSONI Koło w Iławie, a my obiecujemy, że spożytkujemy je zgodnie z obietnicą. Może za za niedługi czas, będziemy chwalić się pierwszymi zdjęciami dzieciaków, które skorzystały ze wsparcia "Centrum Rehabilitacji". Życzymy tego i sobie i Iławie  :)


dodano 2018-01-24

Rozlicz PIT z PITax.pl